Pranon (Pulmo)

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
PĽÚCA, PRIEDUŠKY, SRDCE

Dýchací trakt je veľmi často zasiahnutý infekciami najrôznejšieho pôvodu. Prechádza ním vzduch znečistený civilizačným smogom. Pretože je dýchací trakt bránou organizmu pre nevyhnutný kyslík, musíme ho udržiavať v dobrej funkčnosti a čistote.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: ľubovník bodkovaný – vňať (Hypericum perforatum), jablčník obyčajný – vňať (Marrubium vulgare), medovka lekárska – vňať (Melissa officinalis), palina pravá – vňať (Artemisia absinthium).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.