Časté otázky

Chcete sa detoxikovať pod vedením detoxikačného terapeuta?

Zaujíma Vás, ako táto riadená a kontrolovaná očista Vašeho tela prebieha? Čítajte ďalej!


Čo je to EAV prístroj?

EAV prístroj je zariadenie pre elektroakupuntúrnu diagnostiku podľa doktora Volla. Terapeuti pracujúci s metódou riadenej a kontrolovanej detoxikácie zvyčajne používajú prístroj Salvia, ktorý je Schimmelovov modifikáciou pôvodného Vollovho prístroja. Tento prístroj vie z jedného bodu nachádzajúceho sa v strede dlane, po vložení informácie vo forme ampulky, alebo pomocou počítačového programu EAM set , zistiť prítomnosť toxínov v ľudskom organizme a získať celú škálu ďalších informácii, ako napr. kvalitu funkcie jednotlivých orgánov. Môžeme taktiež testovať  optimalizáciu stravy a jednotlivých potravín, zisťovať znášanlivosť alopatických preparátov či overovať výber homeopatických preparátov.


Je vyšetrenie prístrojom Salvia bolestivé?

Nie, sonda meria len povrchové napätie kože.


Koľko stojí jedná návšteva u terapeuta?

Platba za jednu návštevu zahrňuje dve zložky. Prvá je diagnostická činnosť t.j. meranie a zisťovanie príčin problémov pomocou rozhovoru, obvykle je to 20 až 50 eur, záleží na konkrétnom terapeutovi. Druhá zložka sú preparáty, kde je  doporučená predajná cena zhruba 14,50 eur. Spravidla sú doporučované 3-4 preparáty. Cena za jednu návštevu vrátane detoxikačnej kúry sa teda pohybuje v rozpätí 70 - 100 eur. Meranie ani preparáty nie sú hradené zdravotnými poisťovňami, pretože sa nejedná o liečebnú metódu.


Koľko návštev je treba absolvovať?

Počet detoxikačných kúr sa líši v závislosti od závažnosti problémov klienta. Obvykle k vyriešeniu problémov postačia  2-3 návštevy, ale v praxi sa mnoho klientov rozhodne navštevovať svojho poradcu pravidelne. Ľudský organizmus je s toxínmi rôzneho druhu neustále v kontakte a tak je detoxikácia trvalý, nikdy nekončiaci proces.


Majú preparáty Joalis vedľajšie účinky?

Naše preparáty nemajú žiadne vedľajšie účinky. Môžu sa však  objaviť tzv. detoxikačné príznaky, ktoré sú známkou toho, že sa organizmus zbavuje toxínov. Detoxikačné príznaky sú dočasné a behom niekoľkých dní vymiznú.


Je potrebné absolvovať návštevu u terapeuta? Chcel/a by som si preparáty zakúpiť len na základe vlastného uváženia.

Samozrejme je to možné. Skutočná príčina problémov však nemusí byť na prvý pohľad jasná. Terapeut disponuje ako odbornými znalosťami v oblasti anatómie a fyziológie, tak aj znalosťami princípov metódy riadenej a kontrolovanej detoxikácie. Vhodné preparáty vyberie na základe analýzy Vašich problémov v kombinácii s presným meraním EAV prístrojom. Voľbu preparátov zároveň overí pomocou prístroja.

 

Nenašli ste tu odpoveď na Vašu otázku? Navštívte sekciu poradňa, alebo nám napíšte.

Metóda

POZOR! NOVA OTVARACIA DOBA 

V BRATISLAVE POČAS LETA

PO:        10:00 - 13:00   14:00 - 17:00

UT-ŠT:    09:00 - 12:00   13:00 - 16:00

 

Prevádzka v Košiciach bude

v dňoch  17.07.2024 - 23.07.2024

OTVORENÁ

v čase 09:00 - 13:30 hod.

Za pochopenie ďakujeme. MAN-SR