O firme

MAN-SR s.r.o (Medicina Alternativa Naturalis - SR s.r.o.)

Naša firma sa zaoberá detoxikačnou medicínou a spoluprácou s firmou Joalis. Okrem dovozu a distribúcie preparátov Joalis má na starosti aj organizovanie školení terapeutov a lekárov, ktorí absolvujú odborné školenia, semináre a stáže a ktorí získajú certifikát AŠD (atestovaný špecialista detoxikácie).

Vďaka unikátnemu prístroju Salvia, ktorý funguje na báze elektroakupunktúrneho merania, sme my a nami vyškolení poradcovia schopní vám zostaviť toxickú mapu organizmu a pomocou "riadenej detoxikácie" vás toxínov zbaviť. Na detoxikáciu používame informačné preparáty Joalis (lieh), Joalis Bambi (fruktózový sirup), Abelia (fruktózový sirup), dreny (lieh) a bylinné tablety Help.


Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili:

Ing. Lýdia Eliášová, riaditeľka Hlavného centra Joalis na Slovensku, konateľka firmy MAN -SR s.r.o. a hlavná odborná poradkyňa Joalis pre Slovensko. Lektorka kurzov a seminárov na Slovensku C.I.C. metódy - Joalis.

Mgr. Márie Vilánková, odborný garant C.I.C. metódy Joalis, autorka programu EAM set a ďalších informačných technológií pre výrobný podnik, autorka knihy Léčba informací  a významných článkov v interných a verejných médiach, lektorka kurzov a seminárov zameraných na problematiku detoxikačnej terapie.

Ing. Vladimír Jelínek, odborný garant C.I.C. metódy - Joalis, autor knihy Jak zvládat emoce pomocí obrazu zivlu, venuje sa problematike toxicity kovov a rádioaktívnych látok a ich vplyvu na chronické zdravotné problémy, okrem výskumu sa venuje aj prednáškovej, publikačnej činnosti a vlastnej praxi detoxikačného poradcu.
 

Jarmila Tomič Pilecká, asistentka vedenia firmy pre predaj a distribúciu preparátov Joalis v Hlavnom centre Joalisa MAN-SR s.r.o. v Košiciach, Vodárenská 23

 

 

Ing. Dana Jandová asistentka v Hlavnom centre Joalis a MAN - SR s.r.o. v Košiciach, Vodárenská 23

Ing. Zajacová Alena asistentka v Hlavnom centre Joalis a MAN-SR s.r.o. v Košiciach, Vodárenská 23
 

 

Rebeka Horváthová,  asistentka pre predaj a distribúciu v Hlavnom centre Joalis a MAN -SR, s.r.o. v Bratislave, Čečinová 3

 

JUDr. Igor Raab, právny poradca firmy

 

Monika Kulíková, účtovníčka firmy MAN-SR s.r.o.

 

Naša firma by Vám prostredníctvom tejto www stránky rada priniesla užitočné a dôležité poznatky o detoxikačnej medicíne na Slovensku. Budeme radi, ak Vás niečo z našej ponuky zaujme a využijete naše služby. Veríme, že budete spokojní a že sa Vám podarí svoj zdravotný stav zlepšiť a Vaše problémy vyriešiť.

O nás + Kontakty

POZOR! NOVA OTVARACIA DOBA 

V BRATISLAVE POČAS LETA

PO:        10:00 - 13:00   14:00 - 17:00

UT-ŠT:    09:00 - 12:00   13:00 - 16:00

 

Prevádzka v Košiciach bude

v dňoch  17.07.2024 - 23.07.2024

OTVORENÁ

v čase 09:00 - 13:30 hod.

Za pochopenie ďakujeme. MAN-SR