AniCor - MAČKA

7,00 €
5,83 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
Veterinárny prípravok s obsahom vitamínov a rastlinných výťažkov na vnútorné užívanie, priaznivo pôsobiaci na obehové a srdcové problémy, úzkostné stavy.

Obsah: 100 ml

Zloženie:
20% ethanol, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6) – 20 mg, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová) 4 mg, ríbezľa čierna – plod (Ribes nigrum L.) – 2 mg, pagaštan konský – kvet (Aesculus hippocastanum L.) – 2 mg, hloh obyčajný – kvet (Crataegus laevigata Poir.) – 2 mg, pŕhľava dvojdomá – list (Urtica dioica L.) – 2 mg, kozlík lekársky – koreň (Valeriana officinalis L.) – 2 mg, cyanokobalamín (vitamín B12) – 0,5 mg.

NoDegen, CorDren, LiverDren, Diamino, Antivex, Cranium, Streson, Anxinex

Doporučené dávkovanie:
Podávajte 1x denne. Mačka (do 5 kg) 5 kvapiek, pri vyššej hmotnosti je možné kvapky zvýšiť úmerne hmotnosti zvieraťa.

Spôsob podávania:
Uvedené množstvo prípravku vstrieknite aplikačným hrotom mačke na jazyk alebo na sliznicu papuľky. Ak mačka liehové kvapky odmieta, je možné preparát nakvapkať na menej osrstené miesto (napr. pri ušných bolcoch) a ľahko votrieť do kože. Pozor, prípravok musí preniknúť srsťou až na kožu! Pri vnútornom užívaní 20 minút pred užitím a po užití nekŕmiť, podávať len čistú vodu. Mačka nesmie mať v papuľke zostatky potravy. Pokiaľ sa zvieraťu podáva súčasne viac preparátov, urobte medzi užitím jednotlivých preparátov krátkou pauzu cca 30 sekúnd. Na podávanie prípravku nepoužívajte kovové predmety. Prípravok sa podáva počas 4 týždňov.

Skladovanie:
Preparát skladujte v tme pri teplote od 5 do 25 °C, nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátu nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie:
Neužívať pri závažných zdravotných problémoch, ktoré si vyžadujú akútny zásah veterinárneho lekára.

 

Držiteľ registrácie a výrobca:
Joalis, s.r.o., Česká republika, Orlická 9, 130 00 Praha 3, www.joalis.eu

Distribútor do SR:
MAN-SR, s.r.o., Slovenská republika, Plzenská 49, 040 11 Košice, www.joalis.sk