AniMet - PES

7,00 €
5,83 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
Veterinárny vitamínový prípravok vo forme kvapiek na vnútorné užívanie s obsahom rastlinných výťažkov, priaznivo pôsobí na metabolizmus zvieraťa.

Zloženie
100 ml prípravku obsahuje: 20% ethanol, nikotínamid (niacín) – 240 mg, kyselinu pantothenovú (vitamín B5) – 200 mg, thiamínhydrochlorid (vitamín B1) – 20 mg, pyridoxínhydrochlorid (vitamín B6) – 20 mg, semeno ostropestreca mariánskeho (Silybummarianum L.) – 2,5 mg, koreň mrkvy obyčajnej (Daucuscarota L.) – 2,5 mg, vňať mäty piepornej (Mentha x piperita) – 2,5 mg, vňať kocúrnika obyčajného (Nepetacataria L.) – 2,5 mg.

Doporučené dávkovanie
Podávajte 1x denne, počet kvapiek je možné upraviť podľa hmotnosti zvieraťa:
malé plemeno psa (do 5 kg): 5 kvapiek
stredné plemeno psa (15 kg): 15 kvapiek
veľké plemeno psa (30 kg): 30 kvapiek (1,5 ml)
obrie plemeno psa (50 kg): 50 kvapiek (2,5 ml)

Spôsob podávania
Psovi jemne odhrňte pysk a preparát aplikujte priamo na sliznicu ústnej dutiny alebo príslušný počet kvapiek nakvapkajte na kocku cukru a zvieraťu podajte, prípadne nakvapkajte na vhodnú podložku a nechajte ho to zlízať. Pri vnútornom užívaní 20 minút pred užitím a po užití nekŕmiť, podávať iba čistú vodu. Pes nesmie mať v papuli pozostatky potravy. Alternatívne môžete preparát nakvapkať na menej osrstené miesto (napr. do oblasti triesel) a dôkladne votrieť  do kože. Pokiaľ sa zvieraťu podáva súčasne viac preparátov, urobte medzi užitím jednotlivých preparátov krátku pauzu cca 30 sekúnd. Na podávanie prípravku nepoužívajte kovové predmety. Prípravok sa podáva počas 4 týždňov.

Upozornenie
Pri používaní tohto prípravku nie je nutné dodržiavať žiadne zvláštne bezpečnostné opatrenia.
Skladujte v tme, pri teplote od 5 do 25 °C. Preparát nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah preparátu nesmie prísť do styku s kovmi a aromatickými potravinami.

Držiteľ registrácie a výrobca:
Joalis, s.r.o., Orlická 9, 130 00 Praha 3, Česká republika, www.joalis.eu

Distribútor do SR:
MAN-SR, s.r.o., Plzenská 49, 040 11 Košice, Slovenská republika, www.joalis.sk