ColiHelp

19,00 €
15,83 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
STAROSTLIVOSŤ O ČREVNÝ TRAKT

- k odstráneniu infekčných ložísk a toxínov z hrubého čreva
- spoločne s preparátom ColiDren a Colon tvorí zostavu pre komplexnú očistu čreva
- ak zbavíme črevo infekčných ložísk a toxínov, vytvoríme podmienky pre vznik črevnej symbiózy, harmonického črevného prostredia, čo je predpoklad pre vyriešenie celej rady zdravotných ťažkostí

Zloženie: laktóza,mikrokryštalická celulóza, kukuričný škrob, Yucca – vňať, saponíny, praslička roľná (Equisetum arvense) – celá rastlina, polydextróza, ibiš lekársky (Althea officinalis) – vňať, nátržník vzpriamený (Potentilla erecta) – vňať, stearan horečnatý.

Množstvo: 100 tbl.

Užívanie:
Odporúčané dávkovanie: dospelí 2-3 tablety denne. Použitie: tablety sa môžu nerozpustené zapíjať vodou alebo nechať rozplynúť v ústach, najlepšie v pravidelných intervaloch. Skladovanie: skladujte na suchom, chladnom mieste, po otvorení spotrebujte najskôr do 3 mesiacov. Po každom použití obal dobre uzavrite.

Upozornenie:
Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace deti. Pri zvýšenej citlivosti na niektorú zložku prípravku môže dôjsť k výskytu alergickej reakcie. V týchto ojedinelých prípadoch ukončite užívanie prípravku. Prípravok nie je liek a nenahradzuje lieky predpísane lekárom. Neprekračujte odporučené dávkovanie. Prípravok nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.