ImunoHelp

19,00 €
15,83 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
POSILNENIE IMUNITNÉHO SYSTÉMU

- základný preparát je určený pre všetkých – ochraňuje pred nepriaznivými vplyvmi, posilňuje imunitný systém a zvyšuje obranyschopnosť organizmu
- pri nachladení, vírusových infekciách, únave a všetkých ďalších ochoreniach
- pomáha zvýšiť pôsobenie bielych krviniek, ktoré ničia mikroorganizmy a cudzie telieska
- je vhodný k užívaniu pri a po liečbe antibiotikami

Zloženie: laktóza, mikrokryštalická celulóza, kukuričný škrob, lipa malolistá (Tilia cordata) – kvet, ruža šípková (Rosa canina) – plod, baza čierna (Sambucus nigra) – plod, polydextróza, stearan horečnatý.

Množstvo: 100 tbl.

Užívanie:
Odporúčané dávkovanie: dospelí 2-3 tablety denne. Použitie: tablety sa môžu nerozpustené zapíjať vodou alebo nechať rozplynúť v ústach, najlepšie v pravidelných intervaloch. Skladovanie: skladujte na suchom, chladnom mieste, po otvorení spotrebujte najskôr do 3 mesiacov. Po každom použití obal dobre uzavrite.

Upozornenie:
Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace deti. Pri zvýšenej citlivosti na niektorú zložku prípravku môže dôjsť k výskytu alergickej reakcie. V týchto ojedinelých prípadoch ukončite užívanie prípravku. Prípravok nie je liek a nenahradzuje lieky predpísane lekárom. Neprekračujte odporučené dávkovanie. Prípravok nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí.