BAMBI ANAGIN (ANGIN)

18,50 €
15,42 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
ANGÍNY

Tento preparát je zameraný proti chronickým a opakujúcim sa zápalom v krku, ktoré bývajú nazývané angínou. Tieto zápaly sú zapríčinené zlou funkciou lymfatického systému, do ktorého počítame mandle, lymfatické uzliny a lymfatické cievy. Infekcie sú potom príčinou samotných zápalov. Joalis Bambi Angin pôsobí prostredníctvom imunitného systému na lymfatické uzliny a ciev a tým vytvára dobrý predpoklad k vymiznutiu bolestí a zápalu v krku.

Zloženie: invertný sirup IS 50 (37 % sacharózy, 26 % vody, 18,5 % glukózy a 18,5 % fruktózy), rastliny: hadovník väčší – koreň (Bistorta major), jablčník obyčajný – vňať (Marrubium vulgare), šalvia lekárska – list (Salvia officinalis), baza čierna – kvet (Sambucus nigra), kyselina L-askorbová (vitamín C), tokoferyl acetát (vitamín E), citrónová aróma.

Množstvo: 100 ml

Užívanie:
Odporúčané dávkovanie: deti 3–8 rokov 1x denne 2,5 ml, deti 9–15 rokov 2x denne 2,5 ml, dospelí 2–3x denne 5 ml. Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Nepoužívať kovovú lyžičku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou. Pokiaľ užívate viac prípravkov Joalis je nutné dodržiavať pauzu 1 min. Skladovanie:  skladujte pri teplote od 5 do 25 °C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu.  Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod.

Upozornenie:
Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.  Tento prípravok nie je liek, preto nemôže nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí.