BAMBI BRONCHI

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
KAŠEĽ

Preparát je zameraný na zápaly dýchacieho ústrojenstva prejavujúce sa kašľom. Dobre pôsobí predovšetkým na opakujúce sa chronické zápaly, ktorých príčinou sú alergie alebo znížená odolnosť voči vírusovým a bakteriálnym infekciám. Preparát je možné používať i preventívne a jeho význam spočíva predovšetkým v dlhodobej prevencii, teda predchádzaní ďalším zápalom.

Zloženie: invertný sirup IS 50 (37 % sacharózy, 26 % vody, 18,5 % glukózy a 18,5 % fruktózy), rastliny: dúška tymiánová – vňať (Thymus vulgaris), divozeľ veľkokvetý – kvet (Verbascum densiflorum), medovka lekárska – vňať (Melissa officinalis), baza čierna – kvet (Sambucus nigra),  kyselina L askorbová (vitamín C), citrónová aróma, biotín.

Množstvo: 100 ml

Užívanie:
Odporúčané dávkovanie: deti 3–8 rokov 1x denne 5 ml, deti 9–15 rokov 2x denne 5 ml, dospelí 2–3x denne 5 ml. Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Nepoužívať kovovú lyžičku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou. Pokiaľ užívate viac prípravkov Joalis je nutné dodržiavať pauzu 1 min. Skladovanie:  skladujte pri teplote od 5 do 25 °C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu.  Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod.

Upozornenie:
Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.  Tento prípravok nie je liek, preto nemôže nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí.