BAMBI HARMONI 4

19,00 €
15,83 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
TOXÍNY ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA

Je zameraný na odvedenie toxínov zo životného prostredia. Sú to rôzne chemické látky zo stravy matky aj dieťaťa, z hračiek a ďalších predmetov, s ktorými prichádzame denne do styku. Častá je aj záťaž ťažkými kovmi ako je ortuť, olovo, môžu to byť rezídua liekov, antibiotík z vody a potravy. Dôležitou súčasťou preparátu je aj detoxikácia gliového systému. Ten býva často zaťažený toxickými kovmi, chemickými látkami a toxínmi z očkovacích vakcín. Spojenie detoxikácie glií a záťaží z očkovania vytvára veľmi účinný preparát pre odstraňovanie všetkých toxínov, ktoré sa do organizmu dostali očkovacími látkami.

Zloženie: v 100 ml: invertný sirup IS 50 (37 % sacharózy, 26 % vody, 18,5 % glukózy a 18,5 % fruktózy),  zmes rastlinných macerátov v 20% liehu: púpava lekárska – koreň (Taraxacum officinale), mäta pieporná – vňať (Mentha piperita), rozmarín lekársky – list (Rosmarinus officinalis), nátržník husí – vňať (Potentilla anserina), kyselina L-askorbová (vitamín C), citrónová aróma, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6).

Množstvo: 100 ml

Užívanie:
Odporúčané dávkovanie: deti 3–8 rokov 1x denne 2,5 ml, deti 9–15 rokov 2x denne 2,5 ml, dospelí 2–3x denne 5 ml. Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou.  Skladovanie:  skladujte pri teplote od 5 do 25 °C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu.  Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Po odobratí potrebného množstva obal dobre uzavrite.

Upozornenie:
Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.  Tento prípravok nie je liek, preto nemôže nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí.