BAMBI HARMONI 5

19,00 €
15,83 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
METABOLITY

Je zameraný na odvedenie metabolitov a ďalších toxínov, ktoré vznikajú pri trávení  a taktiež sa dostávajú do organizmu prostredníctvom potravy. Tieto toxíny, hlavne bielkoviny z lepku a mlieka, často zaťažujú nervový systém. Súčasťou preparátu je detoxikácia najčastejšie zaťažených nervových štruktúr ako je vegetatívny a periférny nervový systém. Tieto zaťaženia sa môžu prejavovať častými nevoľnosťami, neurčitými bolesťami brucha, refluxom, ale aj zhoršenými motorickými schopnosťami (hlavne jemnej motoriky). Záťaž periférneho systému môže byť aj príčinou astmy a ekzému.

Zloženie: v 100 ml: invertný sirup IS 50 (37 % sacharózy, 26 % vody, 18,5 % glukózy a 18,5 % fruktózy), zmes rastlinných macerátov v 20% liehu: lieska obyčajná – list (Corylus avellana), brusnica čučoriedková – list (Vaccinium myrtillus), baza čierna – kvet (Sambucus nigra), kyselina L-askorbová (vitamín C), tokoferyl acetát (vitamín E), citrónová aróma, retinyl palmitát (vitamín A).

Množstvo: 100 ml

Užívanie:
Odporúčané dávkovanie: deti 3–8 rokov 1x denne 2,5 ml, deti 9–15 rokov 2x denne 2,5 ml, dospelí 2–3x denne 5 ml. Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou.  Skladovanie:  skladujte pri teplote od 5 do 25 °C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu.  Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Po odobratí potrebného množstva obal dobre uzavrite.

Upozornenie:
Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.  Tento prípravok nie je liek, preto nemôže nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí.

Vážení priaznivci detoxikačnej metódy Joalis,

prevádzka v Košiciach bude v dňoch

19.06.24 - 01.07.2024

 OTVORENÁ

v čase 10:00 - 12:00    13:00 - 17:00 hod.

 

Prevádzka v Bratislave je v dňoch 

19.06.2024 - 20.06.2024

ZATVORENÁ

z dôvodu čerpania dovolenky.

Za pochopenie ďakujeme. MAN-SR