CorDren

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
SRDCE A CIEVY

Preparát CorDren priaznivo vplýva na činnosť srdca. Zároveň priaznivo vplýva aj na psychické činnosti. Srdce je pumpou nášho tela, preto by sme sa o neho mali patrične starať. Len srdce nám zaistí pevné zdravie a emocionálnu vitalitu. Toxíny môžu napadať všetky časti srdca.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: hloh obyčajný – list s kvetom (Crataegus laevigata), pamajorán obyčajný – vňať (Origanum vulgare), ligurček lekársky – list (Levisticum officinale), ríbezľa čierna – plod (Ribes nigrum), slez lesný – kvet (Malva sylvestris).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku
Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.