Cortex

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
DETOXIKÁCIA MOZGOVÉHO KMEŇA

Preparát Cortex prispieva k normálnemu stavu mozgového kmeňa. V mozgovom kmeni sa nachádzajú centrá ovládajúce vegetatívne a vitálne funkcie. Toxické záťaže v tejto oblasti sú veľmi časté a môžu mať za následok mnoho rozličných a navonok spolu nijak nesúvisiacich problémov.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: ginko dvojlaločné – list (Ginkgo biloba), rakytník rešetliakový – plod (Hippophae rhamnoides), ríbezľa čierna – list (Ribes nigrum), pamajorán obyčajný – vňať (Origanum vulgare), nikotínamid (niacín), thiamín hydrochlorid (vitamín B1), cyanokobalamín (vitamín B12).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku
Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.