Fornex

15,50 €
12,92 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
MOZOG

Preparát Fornex je určený k odstraňovaniu toxínov a infekčných ložísk z emocionálnej časti mozgu. Udržiava normálnu štruktúru mozgu.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: ľubovník bodkovaný – vňať (Hypericum perforatum), pŕhľava dvojdomá – vňať (Urtica dioica), chmeľ otáčavý – šištice (Humulus lupulus), majorán záhradný – vňať (Majorana hortensis), nikotinamíd (niacín), thiamín hydrochlorid (vitamín B1).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku
Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.