NeuroDren

17,50 €
14,58 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
PERIFERNÝ NERVOVÝ SYSTÉM

Preparát NeuroDren priaznivo vplýva na funkcie nervového systému. Periferný nervový systém ako aj somatický a vegetatívny nervový systém je pre život veľmi potrebný. Škodlivé toxíny útočia na všetky časti nervového systému a spôsobujú mnoho nepríjemných a závažných porúch.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: majorán záhradný – vňať (Majorana hortensis), chmeľ otáčavý – šištice (Humulus lupulus), prvosienka jarná – kvet (Primula veris), vŕbovka málokvetá – vňať (Epilobium parviflorum).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku
Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.