TesteDren

17,50 €
14,58 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
MUŽSKÉ POHLAVNÉ ORGÁNY

Preparát TesteDren prispieva k udržaniu normálneho stavu semenníkov a nadsemenníkov. V mužských pohlavných orgánoch sa veľmi často usadzujú okrem mikrobiálnych toxínov aj toxíny z kovov a chemikálií! Pozn.: Tento preparát nedodáva do organizmu žiadne hormóny.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: kotvičník zemný – vňať (Tribulus terrestris), vŕba biela – kora (Salix alba), medovka lekárska – vňať (Melissa officinalis).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku
Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.