Anxinex

17,00 €
14,17 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
ÚZKOSŤ

Preparát Anxinex je určený k detoxikácii mikrobiálnych ložísk z centra pre úzkosť. Priaznivo tým prispieva k odbúraniu tohto nepríjemného stavu a udržaniu normálneho stavu úzkosti.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: medovka lekárska – vňať (Melissa officinalis), bedrovník anízový – plod (Pimpinella anisum), lipa malolistá – kvet (Tilia cordata), pestrec mariánsky – plod (Silybum marianum), majorán záhradný – vňať (Majorana hortensis), pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.