Depren (Depreson)

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
DEPRESIA

Depresia sa môže prejavovať ako porucha nálady alebo sa môže premietať do funkcie orgánov ako orgánová depresia. Príznaky takejto depresie sú potom telesného rázu. Depresia je porucha metabolizmu a významnú úlohu hrá i stres a vnútorne nevyriešené emocionálne konflikty. Podľa štatistík sa depresia vyskytuje takmer u 50% obyvateľov.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: fialka trojfarebná – vňať (Viola tricolor), benedikt lekársky – vňať (Cnicus benedictus), valeriána lekárska – koreň (Valeriana officinalis), repík lekársky – vňať (Agrimonia eupatoria).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.

Vážení priaznivci detoxikačnej metódy Joalis,

prevádzka v Košiciach bude v dňoch

19.06.24 - 01.07.2024

 OTVORENÁ

v čase 10:00 - 12:00    13:00 - 17:00 hod.

 

Prevádzka v Bratislave je v dňoch 

19.06.2024 - 20.06.2024

ZATVORENÁ

z dôvodu čerpania dovolenky.

Za pochopenie ďakujeme. MAN-SR