Egreson

17,00 €
14,17 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
AGRESIVITA

Preparát Egreson je určený k detoxikácii v centre pre agresiu. Priaznivo tým prispieva k udržaniu normálneho stavu agresie. Má príjemný vplyv na tento nepríjemný stav.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: levanduľa lekárska – kvet (Lavandula angustifolia), alchemilka obyčajná – vňať (Alchemilla vulgaris), pamajorán obyčajný – vňať (Origanum vulgare), chmeľ otáčavý – šištice (Humulus lupulus), kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), biotín.

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.