Embase

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
STRACH

Preparát Embase je určený k detoxikácii mikrobiálnych ložísk z centra pre strach. Priaznivo tým prispieva k odbúraniu tohto nepríjemného stavu a udržaniu normálneho stavu strachu.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: valeriána lekárska – koreň (Valeriana officinalis), sladovka hladkoplodá – koreň (Glycyrrhiza glabra), praslička roľná – vňať (Equisetum arvense), thiamín hydrochlorid (vitamín B1).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.