Abelia Alergis

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
ALERGIA

Alergia sa môže prejavovať problémami na sliznici, v očiach, ale i zažívacími či močovými problémami alebo kožnými vyrážkami. Nie je neobvyklé, že alergiu pociťujeme ako úzkosť, nervozitu, depresie. Deti môžu trpieť nepokojom a nesústredenosťou. Potencionálnych alergénov je niekoľko stoviek a niektoré je veľmi ťažké preukázať.

Zloženie: invertný sirup IS 50 (37 % sacharózy, 26 % vody, 18,5 % glukózy a 18,5 % fruktózy), výťažky z rastlín: rakytník rešetliakový – plod (Hippophae rhamnoides), púpava lekárska – koreň (Taraxacum officinale), lipa malolistá – kvet (Tilia cordata), dúška materina – vňať (Thmyus serpyllum), pŕhľava dvojdomá – vňať (Urtica dioica), alchemilka obyčajná – vňať (Alchemilla vulgaris),  kyselina L askorbová (vitamín C), citrónová aróma.

Množstvo: 180 ml

Užívanie:
Spôsob užívania a dávkovanie: deti 3–8 rokov 1x denne 5 ml, deti 9–15 rokov 2x denne 5 ml, dospelí 2–3x denne 5 ml. Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou. Skladovanie:  skladujte pri teplote od 5 do 25 °C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Po otvorení nutné skladovať pri teplote do 10 °C. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Po odobratí potrebného množstva obal dobre uzavrite. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie:
Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladovať mimo dosah detí.