Abelia Eksemis

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
KOŽNÉ PROBLÉMY

Ekzém je kožné ochorenie prejavujúce sa zápalom kože. Atopický ekzém má okrem ďalších problémov i alergickú zložku. Môže sa vyskytovať na rôznych častiach tela. Chronický dlhotrvajúci ekzém sa ošetruje obtiažnejšie ako ekzém, ktorý trvá krátku dobu. Niektoré kožné ochorenia môžu ekzém napodobňovať, ale ich pôvod je iný. Ošetrovanie ekzému vyžaduje komplexnú starostlivosť. Jedným z prostriedkov je Abelia Ekzemis.

Zloženie: invertný sirup IS 50 (37 % sacharózy, 26 % vody, 18,5 % glukózy a 18,5 % fruktózy), výťažky z rastlín: repík lekársky – vňať (Agrimonia eupatoria), rakytník rešetliakový – plod (Hippophae rhamnoides), nechtík lekársky – kvet (Calendula officinalis), borievka obyčajná – plod (Juniperus communis), praslička roľná – vňať (Equisetum arvense),  kyselina L-askorbová (vitamín C), citrónová aróma, riboflavín (vitamín B2).

Množstvo: 180 ml

Užívanie:
Spôsob užívania a dávkovanie: deti 3–8 rokov 1x denne 5 ml, deti 9–15 rokov 2x denne 5 ml, dospelí 2–3x denne 5 ml. Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou. Skladovanie:  skladujte pri teplote od 5 do 25 °C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Po otvorení nutné skladovať pri teplote do 10 °C. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Po odobratí potrebného množstva obal dobre uzavrite. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie:
Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladovať mimo dosah detí.

Vážení priaznivci detoxikačnej metódy Joalis,

prevádzka v Košiciach bude v dňoch

19.06.24 - 01.07.2024

 OTVORENÁ

v čase 10:00 - 12:00    13:00 - 17:00 hod.

 

Prevádzka v Bratislave je v dňoch 

19.06.2024 - 20.06.2024

ZATVORENÁ

z dôvodu čerpania dovolenky.

Za pochopenie ďakujeme. MAN-SR