Abelia Metabolis

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
METABOLIZMUS

Poruchy metabolizmu či látkovej výmeny patria k najčastejším zdravotným problémom človeka. Zákonom metabolizmu podliehajú všetky látky, ktoré v tele vznikajú, ako aj látky, ktoré sa v tele rozkladajú. Môže ísť o poruchy metabolizmu cukrov, tukov alebo bielkovín. Väčšina chronických ochorení je zároveň poruchou metabolizmu. Tiež starnutie a choroby staroby sú ochoreniami metabolickými. Preto preparát podávame nielen preventívne, ale aj z dôvodu regulácie prakticky u všetkých chronických ochorení.

Zloženie: invertný sirup IS 50 (37 % sacharózy, 26 % vody, 18,5 % glukózy a 18,5 % fruktózy), výťažky z rastlín: borievka obyčajná – plod (Juniperus communis), baza čierna – kvet (Sambucus nigra), brusnica čučoriedková – list (Vaccinium myrtillus), rumanček kamilkový – kvet (Matricaria recutita), citrónová aróma, pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), biotín.

Množstvo: 180 ml

Užívanie:
Spôsob užívania a dávkovanie: deti 3–8 rokov 1x denne 5 ml, deti 9–15 rokov 2x denne 5 ml, dospelí 2–3x denne 5 ml. Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou. Skladovanie:  skladujte pri teplote od 5 do 25 °C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Po otvorení nutné skladovať pri teplote do 10 °C. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Po odobratí potrebného množstva obal dobre uzavrite. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie:
Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladovať mimo dosah detí.