Abelia Spinalis

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
POHYBOVÝ APARÁT, CHRBTICA, KĹBY

Bolesti chrbtice patria k najrozšírenejším civilizačným poruchám. Prejavujú sa vo všetkých častiach chrbtice bez ohľadu na vek. Chronická bolesť chrbtice je pozitívne ovplyvniteľná komplexom Abelia Spinalis. Akútne problémy môžu mať príčinu, s ktorou je nutné navštíviť lekára. Komplex Abelia Spinalis je nutné užívať v jednej dlhodobejšej liečebnej kúre, a to i v dobe, kedy žiadne bolesti chrbtice necítite. Nezbaví Vás bolesti, ale ovplyvní príčinu, kvôli ktorej môže bolesť vznikať.

Zloženie: invertný sirup IS 50 (37 % sacharózy, 26 % vody, 18,5 % glukózy a 18,5 % fruktózy), výťažky z rastlín: breza previsnutá – list (Betula pendula), zlatobyľ obyčajná – vňať (Solidago virgaurea), lopúch väčší – koreň (Arctium lappa), arnika horská – kvet (Arnica montana), ríbezľa čierna – list (Ribes nigrum), kyselina L-askorbová (vitamín C), citrónová aróma.

Množstvo: 180 ml

Užívanie:
Spôsob užívania a dávkovanie: deti 3–8 rokov 1x denne 5 ml, deti 9–15 rokov 2x denne 5 ml, dospelí 2–3x denne 5 ml. Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou. Skladovanie:  skladujte pri teplote od 5 do 25 °C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Po otvorení nutné skladovať pri teplote do 10 °C. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Po odobratí potrebného množstva obal dobre uzavrite. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Upozornenie:
Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Skladovať mimo dosah detí.