Activ-Acid

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
PREKYSLENIE ORGANIZMU

Kapsule s morskými minerálmi, inulínom a kremíkom sú prvou pomocou pri prekyslení organizmu a sú vhodné k odstráneniu solí.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje: aktívna zložka – Aquamín TG (minerály z morských rias, min. 30 % vápnika) 300 mg, aktívna zložka – inulín 185 mg, aktívna zložka – Aerosil 200 pharma (oxid kremičitý) 10 mg, protihrudkujúca látka – stearan horečnatý 5 mg, kapsule – želatína, oxid titaničitý 100 mg.

Množstvo: 90 kapsúl

Užívanie:
Deti od 3 rokov 2x denne 1 kapsula, dospelí 3x denne 1 kapsula. Najvyššia denná dávka pre deti 2 kapsule, pre dospelých 3 kapsule. 20 minút pred užitím a po užití nejesť a nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Kapsule zapíjajte väčším množstvom tekutiny.

Upozornenie:
Skladujte pri izbovej teplote a v suchu. Spotrebujte do troch mesiacov od otvorenia. Po odobratí potrebného množstva obal dobre uzavrite. Tento prípravok nie je liek a nemôže preto nahradiť lieky predpísané lekárom! Pri užívaní prípravku obvykle nedochádza k žiadnym nežiaducim účinkom. Môžu však nastať tvz. detoxikačné prejavy, ktoré sú prechodné a neohrozujú zdravie. Výživový doplnok. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie!