Activ-Col

20,00 €
16,67 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
REGENERÁCIA ČREVNÉHO TRAKTU

Kapsule s priaznivým účinkom na obnovu črevnej mikroflóry po antibiotikách.

Zloženie: 1 kapsula obsahuje: plnivo – zemiakový škrob 473 mg, plnivo – polydextrózu 15 mg, protihrudkujúcu látku – stearán horečnatý 5 mg, Lactobacillus acidophilus 200x10E9 5 mg, harmanček pravý (Matricaria recutita) extrakt z kvetov 5:1 2 mg, kapsula – želatina, oxid titaničitý 100 mg.

Množstvo: 90 kapsúl

Užívanie:
Deti od 12 rokov 2x denne 1 kapsulu, dospelí 3x denne 1 kapsulu. Najvyššia denná dávka pre deti 2 kapsule, pre dospelých 3 kapsule. Kapsule zapíjajte väčším množstvom tekutiny. Používanie:  20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť a nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate viac preparátov Joalis, je nutné medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min.  Skladujte na suchom a chladnom mieste, nie však v chladničke a spotrebujte do troch mesiacov od otvorenia. Po odobratí potrebného množstva obal vždy dobre uzavrite.

Upozornenie:
Nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. O užívaní počas tehotenstva sa poraďte so svojim lekárom. Nie je určený ako náhrada stravy. Neprekračujte doporučenú dennú dávku! Ukladajte mimo dosahu detí. Neužívajte v prípade zvýšenej citlivosti na niektorú zložku prípravku.