BetaDren

15,00 €
12,50 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
BETABUNKY

Preparát BetaDren priaznivo vplýva na metabolizmus, najviac na zlé fungovanie metabolizmu cukrov. Poruchy metabolizmu cukrov, však nemusia spôsobovať len výkyvy v hladine cukru. Pozn.: Nejde o riešenie diabetes mellitus I. typu!

Zloženie: 20% lieh, rastliny: artičoka zeleninová – vňať (Cynara scolymus), baza čierna – kvet (Sambucus nigra), senovka grécka – semeno (Trigonella foenum-graecum), čučoriedka obyčajná – plod (Vaccinium myrtillus).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.