Calon (Colon)

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
ČREVNÁ OČISTA

Je preparát pre ovplyvnenie funkcie hrubého čreva. Črevo patrí v celostnej medicíne k základom ľudského zdravia. Zápaly čreva, ktoré majú najrôznejší pôvod, môžu byť zdrojom množstva ťažkostí, napr. močových, gynekologických, tráviacich i kožných alebo psychických. Harmonizácia funkcií hrubého čreva a odstránenie zápalu patria k základom starostlivosti o zdravie.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: ľan siaty – semeno (Linum usitatissimum), alchemilka obyčajná – vňať (Alchemilla vulgaris), pestrec mariánsky – plod (Silybum marianum), rakytník rešetliakovitý – plod (Hippophae rhamnoides).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.