Deuron

17,00 €
14,17 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
MOČOVÉ CESTY

Preparát určený k užívaniu pri zápaloch močových ciest. Je predovšetkým vhodný pri opakovaných a chronických zápaloch dolných ciest močových. Močové cesty sú podľa celostnej medicíny ovplyvňované i stavom hrubého čreva, preto Joalis Deuron pozitívne ovplyvňuje ako stav hrubého čreva, tak i močových a gynekologických orgánov.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: breza previsnutá – list (Betula pendula), ovos siaty – vňať (Avena sativa), pŕhľava dvojdomá – vňať (Urtica dioica), slivka trnková – plod (Prunus spinoza), skorocel kopijovitý – list (Plantago lanceolata).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.