Embrion

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
REGENERÁCIA ČREVNÉHO TRAKTU

Bylinný prípravok, ktorý prispieva k normálnej činnosti organizmu. Toxíny v organizme môžu spôsobovať poruchu črevnej symbiózy.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: rakytník rešetliakový – plod (Hippophae rhamnoides), lopúch väčší – koreň (Arctium lappa), ríbezľa čierna – list (Ribes nigrum), medovka lekárska – vňať (Melissa officinalis),  kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), cyanokobalamín (vitamín B12).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.