Fatig

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
OBNOVUJE VITALITU

Optimalizuje normálne funkcie organizmu a prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Únava postihuje takmer každého z nás. Mnohí sa na začiatku jari cítime vyčerpaní a bez energie. Niektorí jedinci však trpia stálou únavou, ktorá svojou silou ničí ľudský organizmus. Človek sa cíti vyčerpaný, nedokáže sa sústrediť a veľmi ľahko ochorie.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: mäta pieporná – list (Mentha x piperita), lipkavec marinkovitý – vňať (Galium odoratum), breza previsnutá – list (Betula pendula), lopúch väčší – koreň (Arctium lappa), ostružina malinová – list (Rubus idaeus).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.