FlexiArt

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
Flexibilita kĺbov, normálny stav kostí

FlexiArt je komplexný prípravok, obsahujúci napríklad prasličku roľnú, ktorá prispieva k udržaniu flexibility kĺbov a normálneho stavu kostí. Lopúch väčší, rovnako v prípravku obsiahnutý má vplyv na normálny stav kĺbov a chrupaviek. 

Mať v poriadku pohybový aparát je dôležité nielen pre telo, ale aj pre dušu človeka. Pohyb je vyjadrením života a slobody.

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku
 

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.