Imun

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
IMUNITNÝ SYSTÉM

Joalis Imun je bylinný energo-informačný komplex. Mnohé toxické látky súvisiace s priemyselnou civilizáciou poškodzujú prirodzený chod imunitného systému. Odstránením týchto látok sa uvoľní skutočná sila – aktivita vlastnej obranyschopnosti sa navráti. Imunita je schopnosť nášho organizmu žiť v prostredí tohto sveta. Je našou zbraňou proti ohrozujúcim mikroorganizmom a cudzorodým látkam.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: fenikel obyčajný – plod (Foeniculum vulgare), palina pravá – vňať (Artemisia absinthium), borievka obyčajná – plod (Juniperus communis), bedrovník lomikameňový – koreň (Pimpinella saxifraga),  pyridoxín hydrochlorid (vitamín B6), cyanokobalamín (vitamín B12).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.