Veron (Venaron)

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
OBEHOVÝ SYSTÉM, CIEVY, ŽILY

Žilový systém je často ohrozovaný zápalmi infekčného, toxického či imunitného pôvodu. Tie majú za následok tvorbu „krčových žíl“ alebo krvných zrazenín či trombóz. Keď poškodenie vznikne, nie je možné kvalitu žilového systému vrátiť k úplnému zdraviu. Preto je dôležitá prevencia, ktorá môže zabrániť vzniku žilových ochorení obzvlášť u ľudí s predispozíciou.

Zloženie: 20% lieh rastliny: levanduľa lekárska – kvet (Lavandula angustifolia), nechtík lekársky – kvet (Calendula officinalis), rumanček pravý – kvet (Matricaria recutita), valeriána lekárska – koreň (Valeriana officinalis), vres obyčajný – vňať (Calluna vulgaris).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.