Metabex

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
METABOLIZMUS

Poruchy metabolizmu alebo látkovej výmeny patria k najčastejším zdravotným problémom. Zákonom metabolizmu podliehajú látky, ktoré v tele vznikajú, ako aj látky, ktoré sa v tele rozkladajú. Produkty látkovej výmeny, teda metabolity môžu v organizme napáchať veľké škody. Predovšetkým metabolity gluténu, cukru a kazeinu môžu byť pre organizmus veľmi agresívne a u mnohých jedincov môžu vyvolávať celú radu nepríjemných problémov.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: ovos siaty – vňať (Avena sativa), brusnica čučoriedková – plod (Vaccinium myrtillus), senovka grécka – semeno (Trigonella foenum-graecum), železník lekársky – vňať (Verbena officinalis).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.