Mikrotox

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
TOXÍNY MIKROORGANIZMOV

Preparát s obsahom rastlinných výťažkov priaznivo pôsobiacich na organizmus. Pomáha bojovať s toxínmi mikroorganizmov. Mikrobiálne toxíny zásadne narušujú imunitné procesy a sú príčinou toho, že sa organizmus nedokáže zbaviť napríklad chronických infekcií.

Zloženie: 20% lieh, rastliny: chmeľ otáčavý – šištice (Humulus lupulus), skorocel kopijovitý – list (Plantago lanceolata), ďatelina lúčna – kvet (Trifolium pratense), jahoda obyčajná – list (Fragaria vesca), pamajorán obyčajný – vňať (Origanum vulgare).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.

Vážení priaznivci detoxikačnej metódy Joalis,

prevádzka v Košiciach bude v dňoch

19.06.24 - 01.07.2024

 OTVORENÁ

v čase 10:00 - 12:00    13:00 - 17:00 hod.

 

Prevádzka v Bratislave je v dňoch 

19.06.2024 - 20.06.2024

ZATVORENÁ

z dôvodu čerpania dovolenky.

Za pochopenie ďakujeme. MAN-SR