Non-grata

18,00 €
15,00 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
VYLUČOVANIE NEŽIADÚCICH BIELKOVÍN

Preparát s obsahom rastlinných výťažkov priaznivo pôsobiacich na organizmus, hlavne na vylučovanie cudzorodých látok – nežiaduce bielkoviny (peľ, zvieracia srsť a perie, mikroorganizmy a roztoče).

Zloženie: 20% lieh, rastliny: lipa malolistá – kvet (Tilia cordata), fenikel obyčajný – plod (Foeniculum vulgare), púpava lekárska – koreň (Taraxacum officinale), breza previsnutá – list (Betula pendula), thiamín hydrochlorid (vitamín B1).

Množstvo: 50 ml

Užívanie:
Doporučené dávkovanie: 2x denne 10 kvapiek, ak nie je doporučene inak. Použitie: 20 minút pred užitím a po užití nejesť, nefajčiť, nepiť žiadne nápoje okrem čistej vody. Pokiaľ užívate súčasne viac preparátov Joalis, je nutne medzi užitím dodržiavať pauzu 1 min. Nepoužívať kovovú lyžičku

Uskladnenie: skladujte pri teplote od 5 do 25° C. Prípravok by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu. Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnnej rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Obsah prípravku nesmie prísť do kontaktu s kovmi a aromatickými potravinami.

Upozornenie:
Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte doporučené dávkovanie! Ukladať mimo dosahu detí.