Jesenný kurz Joalis 2023

Jesenný kurz Joalis na Slovensku 2023

 

Počas víkendu 20.10 – 22.10.2023 sa vo Vysokých Tatrách v hoteli Titris Tatranská Lomnica konalo stretnutie terapeutov z celého Slovenska na jesennom kurze s predstaviteľmi firmy Joalis - p. Ing. Vladimírom Jelínkom a Mgr. Máriou Vilánkovou. Celý kurz sa niesol v duchu zaujímavých informácií a poznatkov.

V piatok sa účastníci kurzu, ktorí pracujú s prípravkami Joalis mali možnosť oboznámiť sa z úst Ing. Vladimíra Jelínka s poznatkami z makro a mikro sveta,inými slovami povedané s priestorovou a veľkostnou predstavou o toxínoch, ako aj s problematikou mikroplastov v prírode, ktorá sa stáva akútnym problémom sveta. V druhej časti prednášky bola téma zdravého spánku.

V sobotu prednášky patrili Mgr. Márii Vilánkovej, ktorá sa venovala problematike mikrobiómu a bakteriofágom, ako aj novému prípravku Flexiart a jeho využitiu pri detoxikácií. V druhej časti prednášky sa rozoberala téma bunky, mitochondrií a ich následná detoxikácia.

V sobotu deň pokračoval voľným programom, ktorí niektorí využili na relax v bazéne a saunách a niektorí vyrazili do okolia, či na turistiku po horách. Počasie bolo na takéto aktivity ako stvorené.

Po večeri sme sa opäť zišli v salóniku, kde sa konala halloweenská party, kostýmy účastníkov boli tomu prispôsobené. Vyhodnotila sa najstrašidelnejšia maska a najlepší kostým. Hlavnou cenou tomboly bolo vrátenie poplatku za tento kurz.

Prednášky boli poučné a zaujímavé, preto sa už tešíme na ďalšie stretnutie, ktoré by sa malo uskutočniť na jar 2024 s novými zaujímavými témami.

Sledujte harmonogram kurzov v I. polroku 2024.