BAMBI HARMONI 3

19,00 €
15,83 € bez DPH
  Dostupnosť: Skladom
 ks
MIKROBIÁLNA ZÁŤAŽ

Je zameraný na detoxikáciu od všetkých mikrobiálnych záťaží. Sú to rôzne vírusy, ktoré napadajú imunitné tkanivá, nervový systém, kožu, dýchací systém, a spôsobuje radu problémov. Vírusy na slizniciach dýchacích ciest môžu byť aj spúšťačom alergie, astmy, mikrobiálne záťaže. Baktérie spôsobujú opakované zápaly. Problémy spôsobujú aj kvasinky v črevách, odtiaľ opakovane napadajú sliznice a podieľajú sa na častých ochoreniach.

Zloženie: v 100 ml: invertný sirup IS 50 (37 % sacharózy, 26 % vody, 18,5 % glukózy a 18,5 % fruktózy), zmes rastlinných macerátov v 20% liehu: rakytník rešetliakový – plod (Hippophae rhamnoides), nechtík lekársky – kvet (Calendula officinalis), kyselina L-askorbová (vitamín C), citrónová aróma.
 
Množstvo: 100 ml

Užívanie:
Odporúčané dávkovanie: deti 3–8 rokov 1x denne 2,5 ml, deti 9–15 rokov 2x denne 2,5 ml, dospelí 2–3x denne 5 ml. Na dávkovanie použite priloženú lyžičku, inak môže po priamom kontakte fľaštičky s ústami dôjsť ku kontaminácii výrobku. Dvadsať minút pred a po užití sirupu nejesť, nepiť čaj, kávu ani iné aromatizované nápoje, nefajčiť ani nepoužívať výrobky obsahujúce mentol. Možno zapíjať čistou vodou.  Skladovanie:  skladujte pri teplote od 5 do 25 °C. Preparát by nemal byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu ani silnému elektromagnetickému poľu.  Neskladujte ho preto vo vzdialenosti menšej ako päť centimetrov od mikrovlnné rúry, chladničky, televízie, mobilného telefónu a pod. Po odobratí potrebného množstva obal dobre uzavrite.

Upozornenie:
Nie je určené deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.  Tento prípravok nie je liek, preto nemôže nahradiť lieky predpísané lekárom. Nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladať mimo dosahu detí.